общество

В парламенте Канады показали фильм об украинских женщинах, воюющих на Донбассе

1 мая 2018
20:06
928
Поделиться:

Документальний фільм «Невидимий батальйон» про участь українок у війні на Донбасі показали у парламенті Канади, повідомляє Укрінформ.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, під час показу в залі був повний аншлаг, організаторам довелося встановлювати ще кілька рядів крісел.

Серед присутніх, окрім членів української громади, були також іноземні дипломати, канадські урядовці, кілька членів парламенту та навіть колишній федеральний міністр Мері-Анн Мигайчук.

«Цей фільм перш за все – про хоробрих жінок, які воюють. Ті з нас, хто має українське походження, знають, наскільки велику роль жінки завжди відігравали у нашій історії, і яку сильну позицію продовжують займати нині. Ці жінки у фільмі розповідають про виклики, з якими стикаються на своєму шляху, про складнощі у бою і про те, як дають раду посттравматичному синдрому», - сказав депутат від Консервативної партії Джеймс Безан, який допомагав в організації заходу.

Після закінчення показу, аудиторія мала змогу поставити запитання героям та творчій групі, задіяній у створенні фільму.

Додамо, що до Оттави, «Невидимий батальйон» вже побачили мешканці Торонто і Монреалю, а з Канади стрічка продовжить своє північноамериканське турне у США.

Зазначимо, що «Невидимий батальйон» - це шість історій жінок-військовослужбовців, розказаних трьома українськими режисерками: Іриною Цілик, Світланою Ліщинською та Аліною Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала ця війна і і їхні історії створюють панорамну картину становища жінки у Збройних силах.


Теги: кино, АТО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

18 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00092101097106934 [2] => 0.13584899902344 )