общество

Личность в Нацгвардии: с заботой о каждом срочнике (фото)

2 мая 2018
21:22
1117
Поделиться:

Солдат строкової служби Кирило Лиходід вже 6 місяців проходить службу у патрульній роті військової частини 3012 Південного ОТО НГУ, що дислокується у місті Одеса. У цивільному житті Кирило займався малюванням картин, а також комп’ютерною графікою.

Сьогодні юнак, несучи тягар нелегкої служби нацгвардійця, знаходить час для творчості, малюючи різні картини, плакати, аплікації, привносячи яскравість у будні військової служби.

«Коли я малював, будучи цивільною людиною, картини були на тематику природи, людей, які кожен день метушяться в пошуках щастя, або зображав тварин і звірів. Прийшовши на строкову службу в Національну гвардію, у мене було відкрито нове джерело натхнення, яке дало мені поштовх на творчість. Наприклад, перебуваючи на навчальному зборі, по-нашому «КМБ» (курс молодого бійця), з часом розуміючи, що таке Національна гвардія України, я намалював на будівлі Навчального центру козака з шаблями з лівого боку та з правого сучасного нацгвардійця з гвинтівкою «Форт». Цим малюнком хотів показати те, що протягом століть українські хлопці залишаються мужні, сильні, відважні боронячи нашу неньку від ворога», - розповів солдат Кирило Лиходід.

Про свої творчі плани Кирило міг говорити годинами, він запевнив, що не буде зупинятися на досягненому і в подальшому планує намалювати картину: «Національна гвардія – бійці, які стоять на варті спокою України».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
15 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0016040802001953 [2] => 0.19093489646912 )