общество

Власть Ровенщины обещает создать максимально комфортные условия гвардейцам

2 мая 2018
18:08
1059
Поделиться:

На робочій зустрічі в Рівненській обласній державній адміністрації командир військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України полковник Петро Шуляк обговорили з її очільником Олексієм Муляренко питання матеріально-технічного забезпечення підрозділу військової частини, який невдовзі буде дислокуватись у місті Сарни Рівненської області.

На новостворений підрозділ будуть покладені завдання з охорони громадського порядку у Сарненському районі Рівненської області та боротьбі з незаконним видобутком бурштину сирцю.

Влада Рівненщини зацікавлена у тому, аби Національна гвардія України укріпила свої позиції в їхньому регіоні, адже це дозволить зосередити додаткові сили правоохоронців на безпеці громадян, а також допоможе у вирішенні проблеми незаконного видобутку бурштину сирцю.

Для тих військовослужбовців, які будуть проходити службу в цьому підрозділі мають бути створенні комфортні умові. Це було основним наголосом у розмові полковника Петра Шуляка та голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка.

В ході розмови Олексій Віталійович наголосив на тому, що обласна влада в обов’язковому порядку надасть матеріально-технічну допомогу підрозділу, аби забезпечити необхідні умови для несення служби.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
17 января 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00097298622131348 [2] => 0.122722864151 )