политика

Подразделения МВД начали действовать в рамках Операции объединенных сил

2 мая 2018
19:33
1672
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

З 30 квітня відповідно до Указу Президента на території Луганської та Донецької областей розпочалась Операція об’єднаних сил у складі об’єднаних підрозділів Збройних сил України, Національної гвардії, Нацполіції, Держприкордонслужби та інших підрозділів.

Про це сьогодні, 2 травня, повідомив заступник голови НПУ полковник поліції Костянтин Бушуєв.

«У рамках Операції об’єднаних сил підрозділами Національної поліції виконуються завдання відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», а саме забезпечення охорони публічного порядку та безпеки, а також протидії злочинності. Підрозділи дислокуються в межах всієї території та несуть службу на блокпостах у складі автопатрулів та піших патрулів», ‑ сказав заступник голови Нацполіції.

Він також додав, що підрозділи правоохоронців продовжують виконувати свої завдання в окремих населених пунктах. Мова йде про відділи поліції, які і надалі охороняють публічний порядок та безпеку.

«Виконання завдань здійснюється у чіткій відповідності до затверджених планів, які передбачають належний рівень взаємодії між підрозділами, залучених до виконання завдань в рамках Операції об‘єднаних сил. Рівень взаємодії координується через посадових осіб, визначених відповідними нормативно правовими актами», - сказав Костянтин Бушуєв.

Заступник командувача Національної гвардії генерал-майор Ігор Тимошенко підкреслив, що система управління НГУ значних змін не зазнала.

«Органи управління,військові частини та підрозділи НГУ перейшли в оперативне підпорядкування об’єднаного командування. Нацгвардія продовжує виконувати завдання відповідно до законів України, основними з яких є участь в ізоляції визначених районів, охорона важливих державних об’єктів, охорона взводних опорних пунктів другої, третьої лінії, охорона громадського порядку», ‑ сказав Ігор Тимошенко.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
14 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00094485282897949 [2] => 0.25702595710754 )