общество

Яровой: публичные мероприятия в Одессе прошли без инцидентов

2 мая 2018
21:57
1351
Поделиться:

Перший заступник міністра заявив, що всі акції, які проходили в Одесі сьогодні, 2 травня, пройшли без зауважень та інцидентів.

«Заходи вже добігають кінця. Весь особовий склад Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС зі своїми завданнями впорались. У акціях взяли участь близько 4 тисяч громадян на Куликовому полі та близько 700 людей – учасників маршу. Нагадаю, що їхню безпеку та безпеку всього міста гарантували 2 400 правоохоронців», - сказав Сергій Яровий.

Перший заступник міністра подякував всьому особовому складу за чудову роботу, високий професіоналізм та вміння. А також висловив окрему подяку одеситам за розуміння через перекриття або обмеження руху містом.

Радник з питань забезпечення публічного порядку КМЄС Магне Вам зазначив, що правоохоронці врахували досвід попередніх років.

«Організація роботи правоохоронців на достатньо високому рівні, врахований аналіз служби попередніх років. Дуже активно використовується поліція діалогу, що дає змогу уникнути імовірних конфліктних ситуацій», - зазначив Магне Вам.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0007929801940918 [2] => 0.13738083839417 )