Общество

На Харьковщине очередной скандал с будущим "офицером" (фото)

9 мая 2018
10:22
3365
Поделиться:

Региональный медиа-центр Миноброны в Харькове на своей странице в соцсети сообщает, что "герой" очередного скандала, связанного с антиукраинскими высказываниями в соцсетях, не имеет отношения к университету воздушных сил:

УВАГА! СПРОСТУВАННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ!

В деяких засобах масової інформації та соціальних мережах була розповсюджена інформація про антиукраїнські висловлювання на власній сторінці в Instagram ніби то курсанта Харківського Національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба.

Повідомляємо, що вищенаведена інформація не відповідає дійсності, оскільки даний дописувач не має відношення до будь-яких закладів освіти Міністерства оборони України, а є неповнолітнім вихованцем одного з середніх навчальних закладів з посиленою військово-фізичною підготовкою Харківської обласної Ради.

Просимо журналістів ставитись більш відповідально до публікацій такого характеру та більш ретельно перевіряти отриману ними інформацію перед її опублікуванням.

Напомним, изначально о неоднозначной ситуации на своей странице в соцсети сообщил блогер Данила Яковлев.

Хочу вас познайомити з молодим хлопчиком, який орієнтовно проходить службу як курсант #ЗСУ в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у місті Чугуїв.

Цей «геній» пише мені дивні повідомлення в інстаграм.
Рекомендую ознайомитись самим!
Каже, що «бандеровцы отбросы общества», потім починає мені розповідати, що «України вже немає як держави»! Я, чесно кажучи, не знаю, як реагувати. Мені дуже неприємно, що люди з антиукраїнськими поглядами служать в ЗСУ. Я сподіваюсь, що невеличкий медійний скандал допоможе керівництву прийняти правильне рішення — виключити цього засранця з лав ЗСУ!

Особливий «привіт» хочеться передати батькам цього хлопця. Я сподіваюсь, що ваш син знайде собі достойне місце вдома на городі. Нехай ходить пасе корів та картоплю копає. На жаль, це його максимум...
Ось його сторінка в інстаграм - https://bit.ly/2HYPtzM

Я думаю, ви знаєте, що треба робити!

P.S. Будь-яку інформацію про нього пишіть в коментарі або мені особисто!

Обновив: Дякую людям за інформацію! Він негідник навчається в ліцей «Патріот».


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001054048538208 [2] => 0.11962413787842 )