Общество

Друг, товарищ и брат: гвардейцы рассказали о своих необычных побратимах (видео)

13 мая 2018
09:04
1263
Поделиться:

Часто чотирилапі помічники можуть не тільки знайти заборонені предмети, а й попередити про небезпеку, а іноді і врятувати життя.

«З собакою потрібно постійно тренуватися, щоб підтримувати її фізичну форму. Кінолог повинен заступати на чергування, прибирати за твариною, доглядати - вичісувати, годувати, стежити за здоров'ям. Дуже важливо знайти із напарником спільну мову, адже для кінолога собака - одночасно колега і друг. Вона ніколи не зрадить і не підведе в скрутну хвилину», - розповідає Андрій.

Унікальні якості собак здавна використовуються для потреб армії. Без них не обходиться жодна правоохоронна служба. Нацгвардійці сьогодні також несуть службу в складі операції Об`єднаних сил разом з чотириногими бійцями.

«Робота військового кінолога в мирний час - це патрулювання, пошук зниклих людей і злочинців по гарячих слідах. У зоні ООС інша специфіка. Тут тварини мають бути готовими для пошуку вибухонебезпечних предметів та зброї »,- коментує начальник кінологічної служби військової частини 3057 старший лейтенант Олексій Захарченко.

Для виконання бойових завдань службові собаки проходять спеціальну підготовку в навчальному центрі НГУ, після чого разом з кінологами захищають спокій мирних громадян.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00067591667175293 [2] => 0.048114061355591 )