Общество

В Харькове гвардейские спецназовцы отметили день создания подразделения (видео)

13 мая 2018
10:00
2245
Поделиться:

12 травня 2017 року - саме та дата, коли в Харкові два загони спеціального призначення були об’єднані в один могутній підрозділ. Сьогодні бійці окремого загону спеціального призначення Східного територіального управління Національної гвардії України відзначають свою першу річницю.

Бойове злагодження загону розпочалося з самого початку його створення. Вже в червні 2017 спеціальні розвідувальні групи виїхали до зони проведення АТО для виконання бойових завдань.

Хтось скаже «лише рік», але за цей рік бійцями загону було проведено чисельні контрснайперські заходи, спільні операції зі Збройними силами України, які несуть службу на передових позиціях, пошукові заходи по виявленню та знищенню диверсійно-розвідувальних груп противника.

За час ведення бойових дій нового підрозділу, спецпризначенці набули колосального бойового досвіду, відточеного до автоматизму. Протягом цього року бійці загону навчились автономно діяти з тривалим відривом від постійних баз постачання. Завдяки добре спланованій повітряній розвідці безпілотними авіаційними комплексами та злагодженим діям розвідувальних груп, командування завжди має достовірну та своєчасну інформацію із зони бойових дій.

«Постійна підготовка і безпосереднє виконання завдань дає саме те відчуття ліктя товариша, якого мабуть ніде не відчуєш. Адже в бою це перша людина, яка прийде на допомогу», - говорять бійці.

Тож перший рік існування загону показав, що підрозділ загартовується, розвивається і з гордістю несе своє почесне звання «Спецназ».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00070405006408691 [2] => 0.10428810119629 )