общество

Гвардейцы из состава Объединенных сил сдали кровь для населения Донецкой области

13 мая 2018
13:43
931
Поделиться:

Військовослужбовці військової частини 3035 Національної гвардії України, які виконують завдання у складі операції Об'єднаних сил, здали кров для медичних закладів Донецької області.

Гвардійці відгукнулися на прохання керівництва відділення трансфузіології клінічної лікарні Слов’янська. Після реєстрації у донорів перевірили артеріальний тиск та вміст гемоглобіну у крові, їх оглянув терапевт.

«Нам постійно треба поповнювати запас компонентів крові. Приємно, що коли просим бійців Національної гвардії, вони завжди раді допомогти у цій почесній справі», - розповіла завідувач відділенням трансфузіології Катерина Пастельняк.

Наразі у військовій частині 3035 є люди, які здають кров регулярно. Вони ретельно стежать за власним графіком здачі крові та способом життя, готові навіть посидіти на дієті в разі потреби.

«Всі попередньо пройшли відповідний медичний огляд, деякі військовослужбовці здають кров вже не вперше. Сьогодні у нас дев’ять добровольців, серед яких, що особливо хочеться відмітити, п’ять жінок, які без зайвих вагань погодились зробити добру справу на благо жителів Донеччини», - зазначив начальник медичної служби військової частини 3035 лейтенант Антон Колпак.

«Можливо, моя кров комусь врятує життя», - прокоментувала власну участь в акції оператор-експедитор Наталя Глущенко.

Аби нормалізувати стан донорів після доволі виснажливих медичних процедур, гвардійців пригостили традиційним чаєм та солодощами.

Нагадаємо, військовослужбовці слов'янського полку НГУ на постійній основі виконують завдання у складі операції Об’єднаних сил на Донеччині та Луганщині.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
9 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095891952514648 [2] => 0.16693687438965 )