Общество

Видео-факт: в центре Киева празднуют 70-летие Независимости Израиля

13 мая 2018
13:58
2035
Поделиться:

Об этом в социальных сетях сообщают представители еврейской диаспоры Украины.

Среди участников акции представители еврейских общин, ветераны АТО, а также неравнодушные прохожие, которые приобщались к празднованию, отмечает УНН.

Участники мероприятия обустроили сцену, с которой пели еврейские и украинские песни, танцевали и поздравляли друг друга с праздником создания государства Израиль.

В своїх 33 роки я переконаний в двох речах: міцної родини, згуртованого колективу, вдалої військової операції та успішної країни не буде, якщо не буде налагодженого зв'язку та єдиної цілі. І друге — в кінцевому результаті завжди є досвід: можна знехтувати знаннями і ще більше занепасти, а можна піднятися. Приклад другого для мене Ізраїль. Я не був відмінником ні в школі, ні в житті, але історію аналізувавати і співставляти факти навчився добре. Чи треба зайвий раз доводити, що євреї мудрі? Чи здебільшого заможні й досить багаті? Чи вони інноватори? Чи це віддані люди своїй справі? Для мене не варто. І багато іншого теж доводити не треба, бо у мене є друзі із Ізраїлю і я бачу на власні очі їхні справи.
Я вчуся багато чому у них. Так само вважаю, Україні як країні яка розвивається, є чого повчитися у країни Ізраїль.
Мені було б приємно, якби мої численні друзі знайшли час і склали мені компанію в день, який дуже важливий для усіх євреїв. Я впевнений, що наша громада вітає їх. Уявіть, багато років усіляких провокацій, гонінь, війни, терактів, посягання на свободу і знецінення, а Ізраїль зумів так піднятися!
Є чому повчитися. Є за що поважати, є за що цінувати. Для України Ізраїль теж зробив багато цінного.
Знайдіть час підтримати Ізраїль.
Дякую


Теги: Израиль

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00086402893066406 [2] => 0.027108907699585 )