общество

Украина и Канада подписали договор о подготовке бойцов Нацгвардии Украины (фото, видео)

18 мая 2018
12:02
1069
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

Документ покликаний покращити військове співробітництво, зокрема, підготовку особового складу, вибухотехнічну підготовку, медичну підготовку, модернізацію логістики, професійний розвиток та освіту офіцерів, а також мовні курси та стратегічні комунікації.

У заході взяли участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, командувач НГУ Юрій Аллєров, , Заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій – начальник штабу Уільям Сеймур, Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Угоду підписали командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров та Заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій – начальник штабу Уільямом Сеймуром.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати канадській стороні у підтримці реформ у нашому міністерстві. Мова йде і про допомогу у підготовці поліцейських і спільних тренінгів. І справа не в грошах, але я порахував, канадська сторона надала нам допомогу на 25 мільйонів доларів, а справа в тісній співпраці, яка існує між нашими країнами і відомствами. Ми переймаємо ваш досвід, але я думаю, що багато чому ви навчитесь і в нас, в наших військовослужбовців. В нас є досвід ведення гібридної війни», - сказав Арсен Аваков.

Заступник командування об’єднаних операцій – начальником штабу Уільям Сеймур зазначив, що Україна та Канада досягли значного успіху в двосторонньому співробітництві.

«Цією угодою ми підкріплюємо наше попереднє співробітництво», - сказав Уільям Сеймур.

Командувач Національної гвардії Юрій Аллєров подякував міжнародним партнерам.

«Національна гвардія, як представник сектору безпеки у системі МВС, потребує допомоги країн, які мають досвід участі в міжнародних операціях», - сказав Юрій Аллєров.

Наразі допомога МВС від уряду Канади здійснюється через проекти Міжнародної технічної допомоги. Зокрема, Проект підтримки підготовки поліцейських, Посилення можливостей Нацполіції та залучення експертів Канадської поліції. Загальна сума допомоги склала близько 25 мільйонів канадійських доларів.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081086158752441 [2] => 0.18573498725891 )