общество

В Бахмутском районе полицейским сдался патрульный боевиков

18 мая 2018
12:50
659
Поделиться:

27-річний житель міста Часів Яр отримав шанс звільнитися від відповідальності та розпочати нове життя. Наразі поліція перевіряє його минуле в рядах незаконного збройного формування.

Поліцейські встановили, що в 2014 році чоловік піддався на пропаганду і вступив в ряди бойовиків. Новобранець отримав завдання патрулювати рідне місто.

Але служба виявилася не така, як розповідали терористи. Найманець побачив, що всі кошти «на армію» ідуть безпосередньо у кишені ватажків терористів.

Тому чоловік майже відразу покинув НЗФ і всі ці роки жив у страху, намагаючись приховати своє минуле. Зараз чоловік вирішив повернутися до нормального життя, дізнавшись, що це можливо зробити, добровільно здавшись правоохоронцям.

Стосовно колишнього бойовика відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. Тільки після того, як чоловік пройде перевірку, і буде встановлено, що на час перебування в НЗФ він не чинив тяжких злочинів проти мирного населення, справу може бути перекваліфіковано на ч. 6 ст. 260 КК України.

Згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001694917678833 [2] => 0.14817905426025 )