Спорт

Кинологи Нацгвардии победили в международных соревнованиях

20 мая 2018
09:58
1029
Поделиться:

Нещодавно у Хмельницькому під егідою Державної фіскальної служби України на базі Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації відбулися IV Міжнародні змагання кінологічних команд «Україна-2018» з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів.

Участь у змаганнях брали 31 кінологічна команда з дев’яти країн світу: Білорусі, Польщі, Словакії, Молдови, Австрії, Болгарії, Латвії, Грузії а також кінологічних команд правоохоронних органів і організацій України: Національної гвардії, Національної поліції,Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та Державного підприємства міжнародних авіаліній «Бориспіль».

Протягом двох днів команди змагались з пошуку наркотичних засобів, тютюнових виробів, зброї та набоїв на вантажних транспортних засобах.За результатами змагань кінологи Національної Гвардії України показали високі результати з пошуку зброї та боєприпасів, зайнявши перше та четверте місця.

Чемпіоном серед учасників змагань в групі пошуку зброї та боєприпасів став старший лейтенант Павло Милий представник Навчального центру Національної гвардії України з службовою собакою по кличці «Кенді». Представник окремого загону спеціального призначення Східного територіального управління Національної гвардії України із службовою собакою по кличці «Ява» у цій групі зайняли четверте місце.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00081706047058105 [2] => 0.10406804084778 )