общество

На Киевщине начались совместные международные учения военных Нацгвардии и инструкторов Вооруженных сил Канады

21 мая 2018
17:12
1599
Поделиться:

Сьогодні у рамках Технічної угоди між МВС України та Міністерством національної оборони Канади і Канадськими Збройними Силами, яку сторонами було підписано минулого тижня, стартували спільні міжнародні навчання військовослужбовців Національної гвардії України та канадських інструкторів.

Церемонія відкриття навчань відбулася у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії України, який дислокується у селищі Старому на Київщині. Із вступним словом перед гвардійцями виступив капітан Стівен Ноулз, командир штабної групи Об’єднаної оперативно-тактичної групи «Україна» канадської військової операції «UNIFIER».

«Для мене особисто велика честь представляти сьогодні не тільки підрозділ, який прибув для участі у навчаннях, а й усі канадські Збройні сили. Надіюсь, ці три тижні навчань будуть дійсно продуктивними», – зазначив канадський офіцер.

Після цього, на території Міжнародного центру НГУ розпочалось перше заняття, яке канадські інструктори провели для офіцерів штабу батальйону бригади швидкого реагування Нацгвардії. Зокрема, іноземні представники поділилися досвідом в управлінні підрозділами під час виконання різного виду завдань, розповіли про порядок підготовки бойового наказу за стандартами НАТО та про особливості процесу прийняття військових рішень.

Водночас, у Головному управлінні Нацгвардії для офіцерів управління бойової та спеціальної підготовки, викладачів Національної академії та Навчального центру НГУ канадські інструктори розпочали курс з розробки навчальної програми для підготовки командирів відділень за стандартами НАТО.

За словами полковника Олександра Лещенка, заступника начальника управління бойової та спеціальної підготовки, заняття для гвардійців проходитимуть як в теоретичному, так і в практичному форматі й завершаться комплексними чотириденними польовими тренуваннями.

«Ті знання та навички, які гвардійці отримають протягом трьох тижнів спільних із канадськими представниками тренувань, ми зможемо застосувати вже невдовзі – під час багатонаціональних військових навчань «RapidTrident», які пройдуть в Україні влітку поточного року», – розповів полковник Лещенко.

Зазначимо, що спільні навчання канадських військових та українських нацгвардійців проходять в рамках Технічної угоди між МВС України та Міністерством національної оборони Канади й Канадськими Збройними Силами про проведення заходів військової підготовки, нарощування потенціалу та надання підтримки нашій державі. Технічна угода – безстрокова, вона регулюватиме порядок проведення спільних заходів з питань обміну досвідом і практичної підготовки для підвищення професіоналізму, ефективності, практичних навичок особового складу та досягнення взаємосумісності підрозділів.

Прес-служба НГУ

Фото Олексія Павлюка та Анастасії Салашної


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Подтверждено:  
48 500 
+823
Болеет:  
25 875 
+580
Выздоровело:  
21 376 
+221
Умерло:  
1 249 
+22

5 июля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095391273498535 [2] => 0.24908804893494 )