Команда Нацгвардии победила в Чемпионате "Динамо" по полиатлону (фото)

25 мая 2018 17:49

У Львові відбувся чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2018» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України та чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 24 спортсмени, які представляли збірні команди правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, та 44 спортсмени ‑ представники збірних команд вищих навчальних закладів МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

За підсумками командної боротьби серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національної гвардії України, друге місце виборола команда Служби безпеки України, а третє ‑ команда Державної прикордонної служби України.

Серед збірних команд вищих навчальних закладів МВС перемогу в чемпіонаті здобула збірна команда Національного університету цивільного захисту України, друге місце виборола команда Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а третє ‑ команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

В особистому заліку чемпіонату серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України перемогу святкували серед чоловіків І вікової групи (18-29 років) Климко Михайло (Національна гвардія України), ІІ вікової групи (30-39 років) Сюткін Олексій (Національна гвардія України), ІІІ вікової групи (40-49 років) Стручалін Олексій (Державна служба України з надзвичайних ситуацій).

У церемонії нагородження переможців та призерів чемпіонатів з поліатлону в командному і особистому заліках взяв участь перший заступник голови ФСТ «Динамо» України, радник Міністра внутрішніх справ України Віктор Корж. Переможці та призери чемпіонатів були нагороджені кубками, дипломами та медалями Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.