спорт

Яровой: на период финала Лиги чемпионов необходимо усилить сотрудничество с правоохранителями Великобритании и Испании

25 мая 2018
21:13
691
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

Про це сьогодні, 25 травня, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий повідомив під час зустрічі з представниками правоохоронних органів Великобританії та Королівства Іспанія та Інтерполу.

«Ми провели велику підготовчу роботу до фінального матчу Ліги чемпіонів. До забезпечення публічного порядку залучені 12 тисяч правоохоронців. Серед них представники всіх підрозділів МВС. Ми налагодили потужну міжнародну роботу, зокрема з Інтерполом», – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ.

Він підкреслив, що на період фіналу Ліги чемпіонів необхідно посилити співпрацю з правоохоронцями Великобританії та Королівства Іспанія.

«В першу чергу, ми говоримо про інформаційну роботу. Наразі вже прибули чотири тисячі фанатів та близько двох тисяч офіційних представників. Найбільший пік прибуття вболівальників буде сьогодні та завтра. Нам вкрай необхідно налагодити роботу та обмін інформацією щодо тих, хто прибуває на територію України. Наш ситуаційний центр працює цілодобово. Запевняю, ми зробимо все, що від нас залежить, задля безпеки вболівальників», – сказав Сергій Яровий.

Перший заступник глави МВС також наголосив на важливості наявності правоохоронців Великобританії та Королівства Іспанії на місцях збору фанатів.

«Немає значення, з якої країни правоохоронці, у нас єдині стандарти роботи. Наша спільна мета – безпека усіх учасників. Ми б дуже хотіли щоб ваші представники були у місцях збору вболівальників, аби мати оперативну інформацію про можливі ризики», – додав він.

Голова Національної поліції Сергій Князєв повідомив, що поліцейські присутні на всіх маршрутах руху та локаціях чемпіонату.

«Ми контролюємо безпеку вболівальників не лише у Києві, але й на території всієї держави. Футбольні фанати перетинають кордон не лише офіційними групами, а й за власною програмою. Я впевнений, що усі залучені правоохоронці із розумінням ставляться до національних особливостей поведінки вболівальників», – підсумував він.

Головний суперінтедант поліції Великобританії Дейв Хернок запевнив, що британські правоохоронці готові до обміну інформацією.

«Ми також зацікавлені у забезпеченні публічного порядку та готові до тісної співпраці, зокрема у сфері обміну інформацією», – додав він


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

23 января 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010111331939697 [2] => 0.14169907569885 )