культура

В Изюме проходит конкурс на лого города

30 мая 2018
09:48
1697
Поделиться:

В Ізюмі завершився черговий етап ребрендингу міста. Профільна комісія, яку очолив Ізюмський міський голова Валерій Марченко та до якої ввійшли спеціалісти з художнього мистецтва, краєзнавства, історії та культури, визначила переможця конкурсу по розробці логотипу міста Ізюм, який тривав два місяці.

Участь в конкурсі взяли десятки претендентів, які за допомогою яскравих барв та неймовірної гри слів намагалися створити новий бренд Ізюма.

Комісія оцінювала роботи конкурсантів за такими критеріями: оригінальність ідеї та змісту, унікальність, прогресивність та багатогранність художнього і літературного рішення. Також обов’язковою умовою стала наявність гасла двома мовами: українською та англійською.

Найкраще впоратися із завданням вдалося переможцям конкурсу, випускницям Ізюмської художньої школи імені С.І.Васильківського Обідник Дар’яні та Обідник Анастасії.

Студентки Харківської державної академії дизайну та мистецтв змогли створити не тільки туристичний символ міста під назвою «Обійми мене серцем», а й розробили сучасний логотип «Місто справжніх емоцій», який буде використовуватися для реалізації молодіжної політики в Ізюмі.

В туристичному логотипі «Обійми мене серцем» автори змогли вдало поєднати головне надбання нашого міста (багату природу) та його офіційну символіку (Герб Ізюма, на якому зображені грона винограду).

В першому випадку, фіолетові кола на зображені символізують меандри річки Сіверський Донець, а зелені візерунки над ним – безкрайні ліси.

Другий варіант цього зображення демонструє художнє оздоблення ягоди винограду, як елементу офіційного Гербу міста.

Гасло «Обійми мене серцем» як найкраще передає теплі емоції і тремтливі почуття ніжності та любові ізюмчан до рідного міста.

За перемогу в конкурсі сестри Обідник отримали грошову винагороду в розмірі 2000 грн.

Слід відзначити, що новий логотип міста не замінює офіційну символіку Ізюма (герб, прапор та гімн), та разом із тим, стає власністю нашої громади і пропонується для масового розповсюдження та використання на будь-яких видах матеріалів і продукції.


Теги: изюм

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 357 470 
+5 336
Болеет:  
154 340 
-20
Выздоровело:  
1 176 918 
+5 194
Умерло:  
26 212 
+162
Привито:  
4 905 
+1 764

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00093698501586914 [2] => 0.18934798240662 )