общество

В МВД наградили правоохранителей за работу на финале ЛЧ

5 июня 2018
13:36
764
Поделиться:

22 правоохранителя получили грамоты Кабинета Министров Украины, часы и отличия Федерации футбола за успешную работу и отличное обеспечение общественной безопасности во время финального матча Лиги Чемпионов.

Об этом сообщили в пресс-центре МВД Украины.

Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман подякував правоохоронцям за високу організацію роботи та професіоналізм.

«Хочу подякувати всім підрозділам, всім службам за вашу участь, за організацію роботи на високому рівні. Ви проявили себе з високої професійної точки зору, просто на відмінно. Сьогодні я маю велику честь – нагородити вас відзнаками українського Уряду. Хочу ще раз підкреслити – ми проходимо шлях створення нових служб, але дуже добре, що у вас з’являються вже в середині ваших структур – свої власні традиції, своя власна гідність. Я гордий тим, що маю безпосереднє відношення до підтримки ініціатив, які впроваджуються МВС. Дякую від імені мільйонів людей, які відчувають себе в безпеці», – сказав Володимир Гройсман.

Міністр внутрішніх справ привітав правоохоронців з відзнаками і зазначив, що система МВС переживає не легкий період трансформації, але це не заважає успішно виконувати свою роботу.

«Я хочу подякувати за вашу роботу. Разом з вами ми є свідками створення нових інституцій і періоду активних трансформацій. Але це не заважає нам ефективно виконувати свою роботу та забезпечувати безпеку наших громадян», – сказав Арсен Аваков.

11 працівників системи МВС отримали почесні грамоти від Кабінету Міністрів України, 1 годинник, а також 10 фахівців були відзначені медалями Федерації футболу України.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00094985961914062 [2] => 0.072303056716919 )