культура

В Нью-Йорке открылась выставка украинских художников (фото)

7 июня 2018
07:23
1118
Поделиться:

Персональна виставка українського арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв "Фантазія та шаленство: художня подорож з Києва до Нью-Йорка" відкрилась у середу в центрі Нью-Йорка, в Галереї сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art.

Проект підтримали Постійне представництво України при ООН і Генеральне консульство України в Нью-Йорку, передає Укрінформ.

Виставка включає першу спільну серію робіт художників Миколи Бабака і Євгена Матвєєва – проект "Жертвопринесення", натхнений Українською Революцією Гідності, а також інші проекти, серед яких "Трансгресія подвійного відображення (сімейний альбом)", "Послання з "раю" та найостанніший - "Капсула часу".

"Ці роботи є прекрасним прикладом майстерності українських художників, які відкриваються Америці й світі, і на них уже існує шалений попит у творчих колах. Це також яскравий приклад культурної дипломатії, формування позитивного іміджу України не тільки в Сполучених Штатах, але й у всьому світі", - зауважив у коментарі Укрінформу Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Він підкреслив, що світ повинен максимально пізнати невичерпний потенціал України, тому таким проектам і надалі буде надаватися сприяння.

За словами Генерального консула України в Нью-Йорку Олексія Голубова, подібні проекти "відкривають світові українську душу". Сучасні підходи, застосовані в роботах тандему, "свідчать про багатогранність українського мистецтва", зазначив генкоснул.

"Світ має пізнавати Україну, і це особливо важливо саме зараз, коли наш народ протистоїть підступному російському агресору. Тож будемо раді й надалі сприяти поширенню української культури й традицій тут, у Сполучених Штатах", - зауважив дипломат.

Галерея сучасного мистецтва Alexandre Gertsman Contemporary Art з 2009 року проводить групові та персональні виставки як найбільш визначних художників, народжених у колишньому СРСР, так і молодих талановитих митців.

Виставку арт-тандему БМ Бабак-Матвєєв можна відвідати до 15 липня, але виключно за попереднім записом, зазначили організатори.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
86 140 
+1 592
Болеет:  
38 462 
+1 040
Выздоровело:  
45 686 
+530
Умерло:  
1 992 
+22

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011792182922363 [2] => 0.19025921821594 )