общество

Экс-начальнику Департамента взрывотехнической службы НПУ объявлено подозрение (фото)

7 июня 2018
10:58
1455
Поделиться:

Працівниками Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, за підтримки та сприяння керівництва Національної поліції України, та слідчими і прокурорами Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України викрито колишнього начальника Департаменту вибухотехнічної служби України у вчиненні злочину. Посадовець під вигаданими приводами «обирав» своїх же підлеглих, змушуючи їх перераховувати власні кошти на його банківські рахунки. За період перебування у кріслі керівника чоловік збагатився за рахунок особового складу служби майже на 100 тисяч гривень. Наразі зловмиснику оголошено підозру.

Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції України було отримано інформацію щодо протиправних дій начальника Департаменту вибухотехнічної служби (ДВТС) НПУ. Полковник поліції дав вказівку регіональним підрозділам збирати кошти на ремонт приміщення, де розміщувався апарат служби. І хоча всі ремонтні роботи були проведені за бюджетні кошти, щомісячно усі співробітники апарату та територіальних підрозділів перераховували із заробітної плати по 500-1000 гривень, які їхній керівник привласнював і витрачав на свої потреби.

Крім цього, обраним підлеглим посадовець завищував розмір премій, а потім змушував їх переказувати частину від цієї суми на його банківські рахунки.

За зібраними матеріалами внутрішньої безпеки НПУ Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України було розпочато кримінальне провадження за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману.

За принципової позиції та підтримки керівництва Національної поліції України, оперативники Департаменту внутрішньої безпеки НПУ та слідчі і прокурори ГПУ провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання та служби колишнього очільника ДВТС НПУ та вручили йому підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Найближчим часом викритому зловмиснику буде обрано запобіжний захід. Встановлюються факти причетності зазначеного посадовця до вчинення інших злочинних дій. Триває слідство.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

15 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0020909309387207 [2] => 0.13886404037476 )