политика

Аллеров проверил боеготовность подразделений НГУ на Мариупольском направлении

7 июня 2018
12:24
850
Поделиться:

Командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров перевірив боєготовність підрозділів НГУ в складі Об'єднаних сил на Маріупольському напрямку.

Він перевірив як підрозділи НГУ виконують завдання з охорони та оборони визначених об’єктів у взаємодії з підрозділами інших військових формувань та правоохоронних органів у складі Об'єднаних сил, а також заслухав командирів, особовий склад яких залучається до цих завдань.

Командувач також ознайомився зі станом справ у військовій частині в Маріуполі, зокрема питаннями бойової готовності та соціально-побутових умов військовослужбовців.

"Військова частина, а також сили і засоби, що задіяні для охорони особливо важливих об'єктів і виконання спеціальних завдань, виконують свої обов'язки разом зі Збройними силами України. Я також перевірив підрозділ Національної гвардії України - "Азов", який з кожним днем розвивається і набуває бойової спроможності. І сьогодні можу сказати, усі вони в повному обсязі готові виконувати покладені на них завдання", - підсумував Командувач НГУ.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009608268737793 [2] => 0.12038278579712 )