В Александрии десантники Нацгвардии повышают мастерство (фото)

8 июня 2018
20:14
803
Поделиться:

На базі Гвардійської авіаційної частини в місті Олександрія розпочався навчально-методичний збір з підготовки та підвищення класної кваліфікації спеціалістів парашутно-десантної підготовки і пошуково-рятувальної служби, який триватиме до 23 червня.

До збору залучаються представники Головного управління, рятувальна парашутно-десантна група авіаційної частини, особовий склад загону спеціального призначення Північного ОТО, представники Міжнародного багатопрофільного центру з підготовки підрозділів НГУ та льотний склад військової частини. Також наступного тижня до них приєднаються курсанти Національної академії Національної гвардії України. За цей час особовий склад підвищить свої теоретичні знання, вдосконалить методичну підготовку, відпрацює майстерність щодо виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутними системами різних типів.

«Основна мета збору є відпрацювання питань навчально-бойової підготовки у польових умовах і вдосконалення навичок. Тому, програма збору відпрацьована так, щоб максимально розкрити потенціал та можливості кожного його учасника» - розповідає начальник пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби військової частини 2269 підполковник Євген Узлов.

Павло Нагорняк

Фото Ігор Колєснік


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0015101432800293 [2] => 0.15171504020691 )