общество

Украинцы получили 5 миллионов биометрических паспортов

11 июня 2018
15:05
846
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

Про це сьогодні, 11 червня, повідомив голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

«Минув рівно рік, як громадяни України - власники біометричних паспортів отримали можливість подорожувати країнами Європейського Союзу без віз. У перші місяці дії безвізу спостерігався великий сплеск кількості бажаючих оформити біометричні закордонні паспорти, кількість документів, які оформлювалися протягом дня сягала 28 тисяч», - зазначив голова ДМС.

Він також додав, що підвищений попит залишається і по сьогодні.

«Українська міграційна служба виконала всі заходи, які були необхідними для запровадження безвізу, але безвіз не був самоціллю реформ, які системно проводяться у сфері документування. План дій з лібералізації візового режиму ЄС для України став інструментом для проведення глибинних змін у процесах ідентифікації та документування, які спрямовані на забезпечення захисту громадян та національних інтересів України», - зауважив Максим Соколюк.

Загалом, з моменту запровадження біометричних закордонних паспортів (січень 2015 року) в Україні оформлено близько 8,8 млн. таких документів. При цьому, протягом останніх 12 місяців оформлено понад 5 млн. паспортів для виїзду за кордон, тоді як до запровадження безвізового режиму щороку оформлювалося лише близько 2 млн. документів.


Теги: паспорта

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
9 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010778903961182 [2] => 0.075594902038574 )