политика

Порошенко наградил военных медиков

14 июня 2018
17:50
719
Поделиться:

Об этом сообщает Минобороны

Президент Петро Порошенко привітав українських медиків із професійним святом — Днем медичного працівника, а також вручив високі державні нагороди.

В урочистистих заходах в Маріїнському палаці з нагоди Дня медичного працівника участь взяв Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. Серед нагороджених напередодні професійного свята і військові медики.

«Це одне з дуже небагатьох професійних свят, яке відзначається не лише серед працівників галузі, а й в цілому шанується всім українським суспільством. День медичного працівника можна порівняти лише з Днем учителя», — сказав Глава держави у своєму вітальному слові.

«Запросив вас, дорогі лікарі, фельдшери, медсестри, фармацевти, науковці, викладачі й студентство, аби від себе особисто, від мільйонів громадян України подякувати вам за вашу шляхетну працю. Спасибі за те, що дбаєте про життя й здоров’я усіх нас», — зазначив Президент.

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність Глава держави відзначив високими нагородами військових та цивільних медиків та присвоїв почесні звання «Заслужений діяч науки і техніки України», «Заслужений лікар України» та «Заслужений працівник охорони здоров’я України». Президент вручив лікарям та медичним працівникам нагороди та цінні подарунки.

Після церемонії в Маріїнському палаці відбулося спільне фотографування учасників заходу з Президентом України.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00096702575683594 [2] => 0.18033313751221 )