политика

Турчинов: использование "казачьих" подразделений на мероприятиях ФИФА недопустимо

14 июня 2018
15:38
1496
Поделиться:

Використання «казачих» парамілітарних угруповань під час Чемпіонату світу з футболу-2018 в РФ є неприпустимим. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у коментарі агентству Reuters.

За словами Секретаря РНБО України, використання «казаків» під час Чемпіонату світу з футболу є свідченням нездатності керівництва РФ забезпечити правопорядок силами державних органів, а використання на заходах ФІФА таких підрозділів є неприпустимим.

Крім того, на думку О. Турчинова, бездіяльність ФІФА та міжнародної спільноти у цьому питанні свідчать про фактичну підтримку російської агресії проти України. «З боку ж міжнародного співтовариства, погодження з такими діями є погодженням та фактично підтримкою агресії проти України», - зазначив Секретар РНБО України.

За даними агентства Reuters, понад 800 членів шести так званих «казачих» організацій забезпечуватимуть патрулювання вулиць, фан-зон та командних баз під час Чемпіонату світу з футболу на території РФ. Щонайменше 19 ідентифікованих журналістами членів цих організацій брали участь у війні на сході України у складі російсько-терористичних угруповань, а також у складі підтримуваних Кремлем приватних військових компаній, що воюють в Сирії на боці проасадівських військ.


Теги: Турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00096297264099121 [2] => 0.11249709129333 )