политика

Россия снова не дает согласие на посещение Денисовой Сенцова

19 июня 2018
13:17
564
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба омбудсмена Украины

За словами Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, російській стороні під час вчорашніх переговорів у Москві було запропоновано здійснити перші синхронні візити до Олега Сенцова та Кирила Вишинського.

«Як пропонувалось, спочатку ми зустрічаємось з Уповноваженим з прав людини Ямало-Ненецького автономного округу - він супроводжує нас до міста Лабитнангі. Синхронно і одночасно – ми об 11 годині за місцевим часом, Тетяна Москалькова о 9 годині за київським часом – входимо в колонії. Ми до Олега Сенцова, вона - до Кирила Вишинського. Більш того, ми надали можливість Омбудсмену РФ відвідати Максима Одинцова і Олександра Баранова», - розповідає Людмила Денісова.

Як зазначає український Омбудсмен, після повернення Тетяни Москалькової до Москви, планувався спільний візит до Романа Сущенка. Потім – відвідання Людмилою Денісовою міста Челябінська, де тримаються Станіслав Клих та Олександр Кольченко, міста Владимира, де знаходиться Микола Карпюк. Наступними мали стати візити до Ростова-на-Дону та анексованого Криму.

«Такі домовленості були на вчора. Але сьогодні їх виконання під питанням. Тетяна Москалькова не приймає рішення, а лише артикулює те, що їй доручили донести. Мене знову запросили на переговори. Я їду, але.... Зараз ми можемо констатувати, що ані міжнародні конвенції, ані законодавство РФ російською стороною не виконуються. Нам на сьогодні досі нічого невідомо про стан українських політв’язнів. Заяви Росії про те, що голодуючі Олег Сенцов, Володимир Балух, Станіслав Клих та Олександр Шумков почуваються добре, також досі не підтверджені жодними документами», - повідомляє Омбудсмен.

Людмила Денісова також наголошує, що українська сторона, відповідно до попередніх домовленостей на вечір 18-го червня, зробила все можливе для максимального комфорту візитів Тетяни Москалькової до громадян, яких вона хотіла відвідати в Україні. В першу чергу, це стосується візиту до Кирила Вишинського.

«Ми домовились зі всіма органами, які впливають на те, щоб перевезти Кирила Вишинського до Київського СІЗО. Ми отримали згоду на це від СБУ, під слідством якого знаходиться Вишинський, від слідчого, який веде його справу. Про його супровід до Києва також домовилися з МВС», - підсумувала Людмила Денісова.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010240077972412 [2] => 0.089670896530151 )