политика

Денисова обратилась к омбудсмену России по вопросу медицинского обследования Клиха

26 июня 2018
18:38
740
Поделиться:

Об этом сообщает сайт украинского омбудсмена

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова в черговий раз звернулась до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової щодо українського політв’язня Станіслава Клиха, який утримується в пенітенціарній установі на території РФ.

Людмила Денісова у зверненні зазначила, що 21 травня 2018 року направила лист до Омбудсмена РФ з проханням посприяти медичному обстеженню та особистому відвідання нею Станіслава Клиха, а також посприяти його звільненню.

«Станом на цей час відповіді на вказані листи не отримані. З жовтня 2017 року не відбуваються зустрічі Станіслава Клиха з його батьками. Згідно наявної інформації, з 8 червня 2018 року Станіслав Клих оголосив голодування і зараз стан його здоров’я знаходиться в критичному стані. За повідомленнями матері, у Станіслава Клиха серйозні проблеми з нирками та серцем», - йдеться у повідомленні.

Враховуючи зазначене, Омбудсмен Людмила Денісова наполегливо просить Тетяну Москалькову сприяти проведенню незалежного медичного обстеження Станіслава Клиха українськими чи міжнародними лікарями. А також повідомити Людмилу Денісову про результати перевірки з наданням відповідного медичного висновку. Крім того, забезпечити в найближчий час особисту зустрічі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зі Станіславом Клихом.

«Також в котрий раз прошу Вас сприяти терміновому звільненню Станіслава Клиха з гуманітарних підстав», - наголошує Людмила Денісова.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
8 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00077486038208008 [2] => 0.087600946426392 )