политика

Матиос: каждый второй участник АТО имеет тот или иной вид посттравматического расстройства

4 июля 2018
07:30
657
Поделиться:

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що кожен військовий, який приймав участь в бойових діях на Донбасі привіз із собою зброю. Про це він повідомив в ефірі "Вечірнього прайму" на "112 Україна".

Анатолій Матіос нагадав про важливість створення ДБВЮ:

"Державне бюро військової юстиції повинно опікуватися захистом прав і контролем за дотриманням закону військових, їх у державі є майже 400 тис. зараз. А ще майже 300 тис. людей, які звільнилися, пройшли війну і мають, кожен другий має той чи інший різновид посттравматичного розладу. І це біле-чорне, коли несправедливість б’є прямо в обличчя призводить до того, що право робиться на місці", - додав головний військовий прокурор.

Також Матіос заявив, що кожен військовий, який приймав участь в бойових діях на Донбасі привіз із собою зброю:

"Кожен, хто приїхав з війни, привіз з собою зброю у тій чи іншій мірі. Ми взяли статистику і запросили інформацію по всіх правоохоронних структурах про кількість втраченої з тих чи інших обставин зброї. Десятки тисяч. Це не гладкоствольна мисливська зброя. Десятки тон вибухівки, сотні мін, тисячі гранат, десятки тисяч автоматів і пістолетів, мільярд патронів у державі облікованих, тих, що вилучили", - додав він.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00084090232849121 [2] => 0.13655281066895 )