общество

Как гвардейцы со старшеклассниками в серьезные игры играли (видео)

13 июля 2018
07:05
587
Поделиться:

Учасники змагаються на території Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України, інструкторами та наставниками 250- ти джурівців зі всієї України стали бійці НГУ.

Заступник командувача Нацгвардії по роботі з особовим складом генерал-лейтенант Ярослав Сподар на відкритті зазначив:

«Ще з 2014 року гвардія долучилася до військово-патріотичного виховання молоді, і сьогодні в кожному з джурівців ми бачимо не тільки майбутніх керівників етапів «Сокола», а й майбутніх гвардійців в тому числі. Наші навчальні заклади готові враховувати результати цієї гри для подальшого навчання в Академії НГУ», - запевнив він.

Гвардійці були зі школярами на всіх етапах «Сокола»: слідкували за виконанням вправ, давали військові поради та підтримували наснагу гравців. Хлопці та дівчата відпрацьовували прийоми тактичних дій у складі підрозділів, проходили смугу психологічної готовності та згуртованості команд, а наостанок - виконання практичних вправ стрільб із автомата на військовому стрільбищі.

Тетяна Іванова, начальник відділення професійно-психологічної підготовки та реабілітації НГУ сьогоднішній захід назвала ритуалом, переходом юнаків та дівчат у доросле життя, де кожен українець має захищати державу і додала: «Джура- це учень характерника, людини з надзвичайними здібностями, які захищали у минулому нашу державу».

Одним із учасників став учень Київської гімназії, Артем, який склавши автомат за 12 секунд, сказав: «Я вважаю, що головне брати участь в цій грі й розуміти, що ти робиш і для чого. Патріотизм і військова підготовка для тих, хто любить Україну».

Діти учасники гри раді, що їхній рух підтримують професійні військові, як кажуть самі: «Ми наступники гвардійців, ми не підведемо»!

Гра «Сокіл» («Джура») має на меті виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовку молоді до творчої праці, до військової служби та захисту Батьківщини, формування і виховання у молоді високих морально-психологічних якостей, мужності, сміливості, рішучості.

Увага приділяється фізичному й духовному вихованню української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, вшануванню геройського чину всіх борців за незалежність Української держави, формуванню у молоді засад здорового способу життя, популяризації серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань та української військової традиції.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter19 сентября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001101016998291 [2] => 0.16896390914917 )