экономика

Гройсман: сильная экономика - залог успеха Украины

13 июля 2018
12:44
603
Поделиться:

Об этом сообщает Правительственный портал

Запорука успіху України, її здатності долати внутрішні й зовнішні виклики, вирішувати соціальні проблеми і гасити борги, є сильна економіка, знищення тіньових схем, які руйнують промисловість і сферу послуг, і наповнення державного бюджету, як ключового джерела фінансування державних ініціатив. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді.

«Запорука успіху України – сильна економіка. І від неї ми будуємо нову якість життя. Ми для того і боремося з брудними схемами, тому що потрібні кошти в бюджет. Потрібні інвестиції – зовнішні, внутрішні. Потрібна прозора і чесна приватизація. Не треба забувати про сферу послуг, про наш експорт – все, що додає нам додану вартість», - сказав Володимир Гройсман.

Він зауважив, що більшість потрібних ініціатив була зібрана в великий пакет з 35 законопроектів, представлений на початку роботи сесії. Дев’ять законопроектів ухвалені в цілому, п’ять – у першому читанні.

«Нову сесію нам так само треба присвятити зміцненню економіки, зростанню, сильному майбутньому. У нас починається виборча кампанія, але ми маємо демонструвати згуртованість для ухвалення рішень. У нас є можливість сказати про те, що служимо не виборам, а виборцям. Викликів багато, на них ми можемо дати відповідь», - наголосив Прем’єр-міністр.

Він подякував Парламенту і особисто Голові Андрію Парубію за прояв згуртованості для ухвалення рішень по Антикорупційному суду та іншим законопроектам.
«Протягом наступних 15 місяців ми можемо зробити багато правильних речей. У нас є великі плани, є запит суспільства. Від нашої роботи – реальної, відповідальної політики, коли ми здатні об’єднуватися, залежить наше майбутнє. Майбутнє сильної і прекрасної України. Хочу закликати всіх об’єднуватися. Передусім навколо боротьби з тіньовими схемами. Це зло, яке робить країну біднішою, - сказав Володимир Гройсман. - Давайте працювати чесно, відкрито. А коли прийде час звітувати, ми чесно дивилися людям в очі і говорили про конкретні кроки, які ми зробили».


Теги: Гройсман

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
22 августа 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00098896026611328 [2] => 0.084172010421753 )