происшествия

На учениях See Breeze 2018 инструкторы Нацгвардии впервые обучали своих зарубежных коллег (+фото)

13 июля 2018
20:35
1020
Поделиться:

Учетверте Національна гвардія України бере участь у одних із наймасштабніших українсько-американських навчаннях «Sea Breeze» і формат тренувань з кожним роком переростає у все більш рівноправний обмін досвідом. Цьогоріч уперше вже українські інструктори Нацгвардії проводять тренінги для військових з інших формувань і країн у своїй групі.

І поки російські ЗМІ охрещують українсько-американські навчання «спробою спровокувати напруження», військовики з 19 країн світу напрацьовують злагодженість дій на морі, суші й у повітрі.

Національну гвардію України представляє взвод військової частини 3039 міста Миколаєва, 6 водолазних фахівців і 6 інструкторів.

Триває перший тиждень багатонаціональних навчань в Україні. Початкова частина міжнародних тренувань – практичні заняття. На полігоні в Широкому Лану «сухопутня» група відпрацьовує вогневу, тактичну підготовки, тактичну медицину й військово-інженерну справу. Заняття проводять інструктори Нацгвардії.

«У нашій групі 5 взводів. Окрім нашого, гвардійського, ще прикордонники, 2 взводи військових Молдови і взвод – Грузії. Ми проводимо навчання, але все проходить інтерактивно, кожен ділиться своїм досвідом. Більшість представників інших держав теж мають досвід участі в бойових діях, миротворчих операціях. Тому такі тренування корисні для всіх», – розповідає про хід занять цього тижня інструктор з тактичної медицини НГУ Віталій Гарбузенко.

Участь у навчаннях у якості інструкторів гвардійців невипадкова. Саме Національна гвардія першою серед силових структур впровадила зміну систему бойової підготовки й започаткувала на базі Навчального центру в Золочеві підготовку інструкторів з урахуванням досвіду отриманого в зоні АТО та найкращих практик військових формувань країн-членів НАТО.

У серпні 2016 року відбувся перший випуск інструкторів. Їх готують за такими напрямами: тактична підготовка, вогнева підготовка, військова топографія, військово-інженерна підготовка, військово-медична підготовка, тактико-спеціальна підготовка. На сьогодні Навчальний центр НГУ підготував уже 420 інструкторів, які відповідають за підготовку особового складу Нацгвардії.

Джерело: Прес-служба НГУ


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterСегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010290145874023 [2] => 0.080023050308228 )