политика

Денисова обратилась к Порошенко по поводу обмена моряками

16 июля 2018
10:48
703
Поделиться:

Об этом сообщает сайт украинского омбудсмена

У зверненні до Президента України Петра Порошенка Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що до неї минулого тижня звернулись родини членів екіпажу риболовецького судна «ЯМК-0041», затриманого 4 травня 2018 року прикордонною службою РФ. Родини затриманих рибалок попросили допомогти повернути моряків на материкову частину України.

Вони повідомили Омбудсмену, що на судні «ЯМК-0041» знаходились п’ять громадян України. Після затримання їх впродовж 2 місяців примусово утримують на території Кримського півострова.

Федеральною службою безпеки РФ 16 травня 2018 року було оголошено про порушення кримінальної справи щодо капітана судна за частиною 3 ст. 256 Кримінального кодексу РФ (незаконний видобуток (вилов) водних біологічних ресурсів, вчинений особою з використанням свого службового становища).

«За наявною у мене інформацією, капітан утримується у Сімферопольському СІЗО, а інші члени екіпажу перебувають у статусі свідків та не мають можливості залишити територію півострова Крим, через вилучення паспортів громадянина Україна для виїзду закордон. Про цьому, відповідно до наявних у мене відомостей, стан здоров’я моряків вкрай незадовільний. На зазначених осіб здійснюється психологічний тиск та залякування з боку Федеральної служби безпеки РФ», - наголошує Уповноважений.

Враховуючи зазначене, Людмила Денісова звернулась до Петра Порошенка з проханням розглянути можливість здійснення обміну членів екіпажу судна «НОРД», затриманого Прикордонною службою України, на членів екіпажу судна «ЯМК-0041».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001478910446167 [2] => 0.090536832809448 )