здоровье

Минздрав упростил "бумажную волокиту" при выборе врача

16 июля 2018
13:19
716
Поделиться:

Пациент при подписании декларации должен показать только один из документов, удостоверяющий личность, и документ о присвоении регистрационного номера учетной карточки налогоплательщика (РНУКНП). В соответствии с изменениями, хранить нужно только один экземпляр декларации, подписанный пациентом. Другой экземпляр, по-прежнему остается у пациента.

Об этом сообщается на официальной странице Минздрава в соцсети:

Кампанія з вибору сімейних лікарів, педіатрів та терапевтів триває з квітня. За цей час виникла необхідність удосконалити порядок подання декларацій про вибір лікаря. Міністерство охорони здоров’я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, що набрали чинності 3 липня 2018 року.

 
Наказ можна переглянути тут.
 
 
Видтепер копії документів не потрібні.
 
Лікар або реєстратор більше не зобов'язані виготовляти і зберігати копії документів, які надає пацієнт. Пацієнт при підписанні декларації показати тільки один з документів, що посвідчують особу, та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП).
 
Зберігати тепер необхідно тільки один примірник декларації, підписаний пацієнтом. Інший примірник, як і раніше, залишається у пацієнта.
 
Як і раніше, у випадку якщо людина через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, цей документ не надається під час укладання декларації і цей пункт у декларації не заповнюється. Для ідентифікації особи у такому разі використовують номер документа, що посвідчує особу.
 
 
Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін, дійсні і не анулюються.
 
Більше інформації про внесені зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу читайте на сайті.

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00096607208251953 [2] => 0.09754204750061 )