общество

В МВД готовятся к получению первой партии вертолетов AIRBUS

17 июля 2018
19:17
1027
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

Сьогодні, 17 липня, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий перевірив роботу авіазагону ДСНС у Ніжині, де планується розміщення сервісного центру для обслуговування та ремонту вертольотів Єдиної системи безпеки та цивільного захисту МВС.

У робочій поїздці також взяли участь заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, голова ДСНС України Микола Чечоткін та голова Національної поліції Сергій Князєв.

«База ДСНС у Ніжині одна із кращих в Україні. Тут можна буде не лише якісно обслуговувати та зберігати вертольоти, а і готувати пілотів та технічний персонал», - зазначив Сергій Яровий.

За його словами, перші чотири французькі гвинтокрили серії Н-225 МВС отримає вже до кінця 2018 року. До цього часу необхідно підготувати усі необхідні умови для їх базування та роботи.

Також були обговорені питання щодо використання вертольотів типу Airbus Helicopters для аеромедичної евакуації, в тому числі із зони проведення ООС, рятувальних операцій, підтримання громадського порядку, антитерористичних і спеціальних операцій, охорони державного кордону та гарантування безпеки на дорогах.

Спеціальний авіаційний загін Оперативно–рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України призначений самостійно або у взаємодії з іншими підрозділами цивільного захисту виконувати покладені завдання захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проведення спеціальних робіт у складних умовах.

Основні підрозділи:

- авіаційна ескадрилья спеціального призначення на літаках;

- авіаційна ескадрилья спеціального призначення на вертольотах;

- інженерно-авіаційна служба;

- пошуково-рятувальна і парашутно-десантна служба;

- група засобів розпізнавання;

- відділення оброблення інформації та об’єктивного контролю.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00097894668579102 [2] => 0.1272919178009 )