политика

В Минобороны рассказали, когда заберут из Харькова танки, к которым может попасть, кто попало (видео)

19 июля 2018
18:38
1405
Поделиться:

Об этом сообщает Минобороны

Соответствующий комментарий появился на сайте Минобороны:

Щодо ситуації по розміщенню техніки та території Харківського бронетанкового заводу, повідомляємо наступне: військова техніка, яка наразі відновлена, у відповідності до державних контрактів, була передана на завод з метою ії ремонту та модернізації за рахунок бюджетних коштів. Після завершення всіх приймально-здаточних робіт зазначена військова техніка буде передана до складу Збройних Сил України.

Стара техніка була зосереджена на території заводу з 2004 по 2010 рік за різними рішеннями керівництва Міністерства оборони України на той час. Рішення щодо її подальшого використання не приймалися до 2014 року.

У 2014 році Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак доручив провести інвентаризацію всієї техніки з метою визначення її наявності, технічного стану та виконання ремонтно-відновлювальних робіт.

Наразі за рішенням Міністром оборони України відбувається позапланова інвентаризація залишків військової техніки. Після її завершення буде прийнято правове рішення щодо механізмів її повернення до складу Збройних Сил України.

Напомним, в Харькове двое местных жителей беспрепятственно проникли на территорию танкового склада, на котором находились сотни списанных и десяток новых танков.

Как отмечают в соцсетях харьковчане, на видео - территория танкового ремонтного завода, который находится в районе, именуемым Ивановка, в Харькове.

Как видно на кадрах видео, на объекте абсолютно отсутствует охрана, сторожевая вышка полуразрушена, ворота между различными частями склада не заперты.

Блогеры сумели даже посчитать количество боевых машин, указав цифру в три сотни танков.

Кроме старых списанных и поставленных на хранение танков они обнаружили также 10 новых украинских танков Т-64БВ "Булат". Недалеко от них оказался и танковоз.

"Мы нашли около 300 старых советских танков, но когда прошли между ними дальше, то там еще было штук 10 именно новых танков и грузовик, который привез их туда. Выглядело это прям как танковый военный автосалон! На них были бирки-пломбы, техника без пробега", - говорится в описании к видео.

Позже в Минобороны Украины сообщили, что территория, на которой обнаружили брошенные без охраны танки и военный тягач, не имеет отношения к МО.

В свою очередь, Укроборонпром пояснил, почему танки ВСУ в Харькове доступны кому попало:

Соответствующий комментарий появился на сайте Укроборонпрома:

У зв’язку із оприлюдненням на інтернет-ресурсі Youtube відеоролика щодо військової техніки, яка розташована на території танкового складу у Харкові, Державний концерн "Укроборонпром" повідомляє наступне.

Військова техніка, яка зафіксована на відео, є надлишковим майном Міністерства оборони України та належить Збройним силам України.

Станом на сьогодні, угоди між підприємствами Концерну та Міноборони щодо відповідального зберігання цього майна не укладені. Хоча за останні роки "Укроборонпромом" неодноразово вживалися заходи для впорядкування цього питання.

Згідно із законодавчими нормами, підприємства Концерну не мають повноважень на відповідальне зберігання майна Міноборони та, відповідно, на фінансування витрат на його зберігання.

Наразі "Укроборонпромом" проводиться розслідування щодо стану охорони периметру підприємства. Про результати буде додатково повідомлено засоби масової інформації.

Напомним, из-за безалаберности в охране военных объектов - полиция Харьковщины начала расследование:

Об этом на своей странице в соцсети сообщает полиция Харьковской области:

Поліція проводить розслідування за фактом проникнення осіб на територію одного з підприємств

Відеозапис з об’єкту із військовою технікою розміщено в мережі Інтернет.

17 липня 2018 року слідчий відділу спецполіції ГУНП в Харківській області вніс відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.162 Кримінального кодексу України та розпочав досудове розслідування.

Встановлено, що 17.07.2018 року невстановлені особи незаконно проникли на територію одного з харківських підприємств, де здійснювали несанкціоновану відеозйомку, яку в подальшому було розміщено в соціальних мережах.

Зараз слідство встановлює усі обставини події та осіб, причетних до неї. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 3 років.

Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001007080078125 [2] => 0.20363211631775 )