политика

Киберполиция пресекла деятельность сайта, который распространял коммунистическую символику

19 июля 2018
17:57
760
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба МВД

На веб-ресурсі з доменним іменем «kpu.ua» виявлено факти виготовлення та поширення комуністичної символіки. Сьогодні, 19 липня, у столичному офісі, з комп’ютерів якого здійснювалося наповнення цього сайту, працівники кіберполіції провели санкціонований обшук.

Поліцейські встановили, що користувачем ІР-адерси, з якої адмініструється цей веб-ресурс є партія з подібною назвою в скороченому варіанті. Також встановлено, що наповнення сайту інформацією здійснюється з приміщення у місті Києві, яке є у користуванні цієї політичної сили.

Працівники Департаменту кіберполіції, спільно зі слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України, із залученням спецпризначенців КОРД, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, провели санкціоновані обшуки у цьому приміщенні.

Під час обшуку поліцейські виявили на комп’ютерах працівників офісу матеріали, які були поширені на сайті «kpu.ua» та мають відношення до поширення комуністичної символіки. За результатами проведених слідчих дій поліцейські вилучають комп’ютерну техніку та змінні носії інформації. В подальшому їх буде направлено на експертизу.

Особи, які мали доступ до адміністрування сайту встановлені. З ними наразі працюють правоохоронці.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 436-1 (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) КК України. Особам, причетним до таких протиправних дій загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Кіберполіція продовжує виявляти подібні факти у мережі Інтернет. По всім фактам поширення комуністичної символіки, винні особи будуть притягнені до відповідальності.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
22 382 
+477
Болеет:  
13 274 
+22
Выздоровело:  
8 439 
+444
Умерло:  
669 
+11

28 мая 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081896781921387 [2] => 0.09082293510437 )