общество

Полиция работает над идентификацией человека, который был на видео минирования авто Шеремета

20 июля 2018
12:57
798
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Национальной полиции

Про це перший заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції повідомив сьогодні 20 липня, під час брифінгу в Одесі.

За словами В’ячеслава Аброськіна, з моменту скоєння вбивства журналіста Павла Шеремета створена і працює посилена слідчо-оперативна група. До її складу увійшли кращі працівники слідства та кримінальної поліції. Розслідуванням кримінального провадження займається Головне слідче управління Національної поліції України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.

«За ці два роки проведений дуже великий обсяг роботи. І позитивні результати є. Йде серйозна робота за певними напрямками, аналіз всіх відеоматеріалів, які були вилучені в ході слідчо-оперативних заходів, а це більше трьох тисяч терабайт відеоматеріалу. Завдяки цьому особу, яка була до вбивства і яка була на відео при безпосередньому мінуванні, можна ідентифікувати», – розповів В’ячеслав Аброськін.

Він наголосив, що планування слідчо-оперативних заходів у цьому кримінальному провадженні відбувається у щоденному режимі. Розслідування перебуває на постійному контролі міністра внутрішніх справ України та Генерального прокурора країни.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010290145874023 [2] => 0.17081999778748 )