спорт

В Харькове завершились соревнования по функциональному многоборью среди бойцов Нацгвардии

22 июля 2018
09:54
519
Поделиться:

Протягом трьох днів спортсмени Східного територіального управління змагалися з функціонального багатоборства на першість територіального об’єднання.

Боротьба до повного виснаження, до кожного балу, за перемогу – саме під таким гаслом змагалися в Харкові представники 7 команд з військових частин Східного ОТО а також команди Шосткінського полку НГУ. В цілому в турнірі взяли участь 42 спортсмени.

Кожен учасник мав бути універсальним: швидким, влучним, витривалим і сильним. Підтягування на перекладині, біг 100 м, плавання 50 м, метання гранати Ф-1 на дальність, яка, доречи, вагою 600 грамів, подолання смуги перешкод, стрільба з автомата Калашникова, біг на 3000 метрів – такі вправи увійшли до програми змагань функціонального багатоборства. Переможці визначалися за загальною сумою балів команди за кожним видом. На останньому найскладнішому етапі гвардійці демонстрували навички у плаванні і долали смугу перешкод, результати проходження якої були визначальними.

«На змаганнях завжди важче ніж на тренуваннях, тому що від особистого результату залежить успіх усієї команди. Сьогодні виклався на всі сто відсотків, поставив особистий рекорд», — ділиться переживаннями старший солдат Андрій Васильєв.

«Завершились змагання з функціонального багатоборства на першість Східного територіального-об’єднання. Кожен з етапів змагань виражає такі якості, як швидкість, витривалість, спритність, мужність і найкращі вольові якості військовослужбовця. Порівняно з минулими роками багато хлопців поліпшили свій особистий результат», — розповідає старший офіцер фізичної підготовки та спорту Східного ТУ майор Віталій Троцький.

За результатами змагань у запеклій боротьбі I місце виборола команда військової частини 3017, II місце посіла команда окремого загону спеціального призначення Східного оперативно-територіального об’єднання, а бронзу отримала військова частина 3022 з м. Шостка.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010299682617188 [2] => 0.20037007331848 )