общество

Лучшие абитуриенты Украины стали курсантами Академии Нацгвардии

22 июля 2018
10:28
613
Поделиться:

У Національній академії Національної гвардії України відбулося заключне засідання приймальної комісії за результатами здачі вступних випробувань.

Протягом тижня випускники загальноосвітніх закладів та військовослужбовці з лав Національної гвардії, які виявили бажання вступити до Академії, здавали іспити з фахових предметів, фізичної підготовки та проходили професійно-психологічний відбір та медичне обстеження. В Академії були створені всі умови для якісного відбору майбутніх курсантів, у підсумку залишилися найбільш достойні.

На відкритому засіданні мандатної комісії абітурієнтам були доведені їх результати та оголошені списки зарахованих на кожний факультет.

Після оголошення результатів члени мандатної комісії та присутні начальники відділів та служб відповіли на всі питання, які цікавили майбутніх курсантів та їх батьків, а також довели до відома присутніх перелік речей, які їм стануть в нагоді під час первинної військової підготовки. У ході бесіди абітурієнти отримали детальну інформацію про умови навчання в Академії, особливості кар’єрного та професійного зростання у Національній гвардії України.

Наприкінці засідання зі словами привітань до абітурієнтів звернувся начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-майор Сергій Соколовський: «Я вітаю батьків, які підтримували своїх дітей протягом усієї вступної кампанії. Ваші діти свідомо обрали шлях захисника Вітчизни. Попереду їх чекає нова, широка дорога в нашому навчальному закладі, де вони отримають ґрунтовні знання та необхідні практичні навички».

Попереду на майбутніх курсантів чекає наступне випробування - первинна військова підготовка в навчальному центрі Академії, яка допоможе хлопцям та дівчатам більше дізнатися про особливості обраної ними професії, фізично загартуватися, сформувати психологічну стійкість і готовність до служби українському народові.

«На душі водночас і радість, і хвилювання. Звичайно, спочатку, нам буде важко і незвично. Але разом ми здолаємо це перше випробування і доведемо, що гідні називатися курсантами Національної академії», – поділилася емоціями Анастасія Лозова.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

23 мая 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00090885162353516 [2] => 0.18021202087402 )