общество

Харьковские правоохранители провели учения на стратегически важном объекте (фото, видео)

27 июля 2018
14:33
1218
Поделиться:

Участь у заході взяли співробітники Управління поліції охорони, Валківського відділу поліції, вибухотехнічного управління, пожежної охорони, недержавної охоронної структури і представники газопромислового комплексу. Основною метою навчань було вдосконалення організації служби по охороні об’єктів нафтогазового комплексу.

За легендою навчань, умовні правопорушники здійснювали крадіжку газового конденсату за допомогою врізки в конденсатопровід та закачували його в автоцистерну. Під час патрулювання наряд автопатруля поліції охорони помітив скоєння правопорушення. Зловмисники, помітивши поліцейських, почали тікати, але були затримані. На місці скоєння правопорушення спалахнула пожежа, яку оперативно локалізував наряд Держслужби з надзвичайних ситуацій.

На другому етапі навчань на контрольно-пропускному пункті об’єкту контролер недержавної охоронної фірми під час огляду транспортного засобу виявив підозрілий предмет. Старший зміни повідомив про подію співробітникам Управління поліції охорони та керівництву об’єкту. Негайно були організовані заходи щодо посилення контролю території об’єкту, евакуації персоналу та ліквідації можливої пожежі. Місцевість навколо автомобіля з умовним вибуховим пристроєм обмежили попереджувальними стрічками. В той же час, працівники вибухотехнічного управління провели дослідження вибухового пристрою та за його результатами вжили відповідні заходи.

- Висловлюємо вдячність учасникам навчань та окремо адміністрації і персоналу об’єкту нафтогазового комплексу, де відбувся захід, - зазначив начальник Управління поліції охорони в Харківській області Олег Гронь. – Наша співпраця та чітка взаємодія між силовими структурами регіону націлені, перш за все, на протидію крадіжкам та мінуванню на об’єктах нафтогазового комплексу.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
21 905 
+321
Болеет:  
13 252 
-113
Выздоровело:  
7 995 
+420
Умерло:  
658 
+14

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0012321472167969 [2] => 0.1367871761322 )