общество

Пограничники стали лучшими на хакатоне по вопросам безопасности

27 июля 2018
15:13
666
Поделиться:

Об этом сообщает Госпогранслужба

У заході приймали участь кращі фахівці в галузі розробки програмного забезпечення всіх силових структур України. Зокрема Державну прикордонну службу України на хакатоні представляли дві команди, сформовані з спеціалістів Національної академії та Головного центру зв’язку, автоматизації та захисту інформації.

Протягом п’яти днів ІТ-спеціалісти сектору безпеки і оборони України спільно з експертами НАТО та ІТ-сектору України займалися розробкою спеціальних програм та архітектурних рішень для вдосконалення спроможностей системи управління та зв’язку, що базувалися на сучасних технологіях та були б сумісні з аналогічними системами союзних країн-учасниць НАТО.

За результатами «Першого національного хакатону з питань безпеки і оборони України», команда Головного центру зв’язку, автоматизації та захисту інформації Держприкордонслужби посіла почесне перше місце з моделювання.

Крім того, переможці отримали запрошення на участь у наступному хакатоні, що відбудеться у листопаді поточного року у Берліні. Це неймовірна можливість познайомитись та поспілкуватись з іноземними колегами, отримати нові знання та чудову практику у сфері кібербезпеки.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
10 декабря 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00082302093505859 [2] => 0.11906003952026 )