общество

Гвардейцы наладили качественную связь между подразделениями ООС (фото)

27 июля 2018
16:22
1319
Поделиться:

Для налагодження комунікації між підрозділами Об’єднаних сил військові Національна гвардія України застосовують найновітніші технології зв’язку.

Серед низки новітніх розробок, які надійшли до Національної гвардії України, для налагодження зв’язку між підрозділами Об’єднаних сил гвардійці активно застосовують командно-штабну машину КШМ Р-04К, розроблену на базі броньованого автомобіля «Козак».

Цей передовий пункт управління було розроблено з урахуванням сучасних технологічних тенденцій та досвіду ведення бойових дій українськими військовими на сході нашої держави. Бронеавтомобіль обладнаний новітніми засобами зв’язку, а саме – трансивером «Vertex Standard», короткохвильовими цифровими радіостанціями та ретранслятором «Motorola», супутниковими засобами зв’язку на базі телекомунікаційного вузла «Cisco» та багатодіапазонними радіостанціями «Harris».

За словами капітана Олега Бридковського, командира екіпажу командно-штабної машини угруповання НГУ Об’єднаних сил, завдяки вищевказаному обладнанню гвардійці можуть забезпечити комунікацію між підрозділами ОС на відстані до півтисячі кілометрів.

– У будь-який момент екіпаж командно-штабної машини здатний організувати доступ до ресурсів інформаційно-телекомунікаційних мереж підрозділів міністерства внутрішніх справ та Збройних Сил України, що залучені до проведення операції, на відстані близько 400 кілометрів по закодованому каналу, – розповів офіцер.

Також варто відзначити, що даний бронеавтомобіль автономний і може обходитись без електричного живлення. Завдяки бортовим акумуляторам та виносному бензо-електричному агрегату цей пункт управління здатний самостійно функціонувати протягом кількох діб.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
24 340 
+328
Болеет:  
13 535 
-69
Выздоровело:  
10 078 
+388
Умерло:  
727 
+9

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00084900856018066 [2] => 0.17397689819336 )