общество

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман поздравил украинцев с Днем Крещения Киевской Руси

28 июля 2018
13:55
632
Поделиться:

Соответствующее поздравление опубликовал Правительственный портал:

Дорогі українці!

Епохальна подія Хрещення княжої Русі дала поштовх інтенсивному культурно-історичному розвитку на теренах нашої країни. Ця символічна дата не лише вписала Київську Русь в орбіту європейського християнського простору, а і сформувала історичний напрям розвитку української державності, визначила всі подальші віхи її становлення.

З часу історичного рішення Великого Князя Київського Володимира Україна стала невід’ємною складовою західної цивілізаційної моделі і протягом всіх наступних століть наші терени розвивалися в контексті всіх актуальних європейських процесів – політико-правових, соціально-економічних, духовних, інтелектуальних. Європейський вибір пращурами сучасних українців зроблено в ті часи, коли чимало регіонів Європи ще не були хрещеними і лише зароджувалися інститути державності.

Тож нехай великі звершення наших предків зміцнюють нашу волю та прагнення жити в успішній, реалізований, європейській країні. Сьогодні не лише повертаємося до історичної родини європейських народів, в якій були в часи княжої Русі, а і встановлюємо елементарну справедливість, долаючи негатив і наслідки часів занепаду від тривалої колонізації.

Бажаю всім українцям миру, злагоди, добробуту, міцного здоров’я, віри у власні сили!

З повагою

Прем’єр-міністр України

Володимир ГРОЙСМАН


Теги: Гройсман

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00089097023010254 [2] => 0.07848596572876 )