спорт

Во Львове армейцы соревновались в функциональном многоборье

Об этом сообщает Минобороны

У Львові, на одній з центральних площ міста, за участю найкращих представників Десантно-штурмових військ відбувся другий всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства.

— Не можна сказати, що тут є суперники, — зазначив заступник командира однієї з бригад полковник Дмитро Братішко. — Так сталось, що в своїх структурах ми досить добре знаємо один одного, адже не одноразово пліч-о-пліч давали відсіч ворогу на полі бою. А тепер є можливість показати свої здібності й на мирних теренах.

Для українських військових це відносно молодий вид змагань, який прийшов до нас разом зі змінами у бойовій та фізичній підготовці особового складу. При своїй зовнішній легкості та простоті виконання кожна з вправ вимагає від учасників повного фізичного напруження та монолітності командної роботи і підтримки.

Змагання тривали протягом майже чотирьох годин. В результаті переможцями стала команда 95 окремої Десантно-штурмової бригади Збройних Сил України. Потрібно зазначити, що інші команди мало в чому поступились переможцям. Нагородив переможців прославлений командир-десантник генерал-майор Андрій Ковальчук.

— На полі бою перемагає не зброя, чи техніка, — зазначив генерал-майор Андрій Ковальчук. — Перемагає воїн. Особистість. Людина сильна духом, тілом і вірою. Невід’ємною складовою перемоги є воля до її здобуття. І сьогодні всі наші військовослужбовці продемонстрували найкращі риси, притаманні десантникам Збройних Сил України, і наочно показали, що вони є тими солдатами майбутнього України, які сьогодні вже є реальністю, — зазначив Герой України.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009770393371582 [2] => 0.26465821266174 )