происшествия

Контрабандисты наладили переброску сигарет в Польшу с помощью "кукурузника"

30 июля 2018
16:44
580
Поделиться:

Совместными усилиями правоохранителей Украины и Республики Польша удалось ликвидировать международный трансграничный канал незаконной переправки из Украины в Польшу товаров, в том числе табачных изделий, с использованием самолета «Ан-2».

Об этом сообщили в пресс-службе ГПСУ.

Загалом за результатами проведених спільних слідчих та розшукових дій на території України та Республіки Польща оперативниками Північного регіонального управління, співробітниками СБ України в Рівненській області та польськими колегами встановлено ряд причетних осіб з числа громадян України та Польщі, задокументовано факт організації останніми каналу протиправної діяльності, сплановано та проведено спільні дії по його ліквідації.

В рамках досудового розслідування за ст. 334 Кримінального кодексу України, офіцерами оперативно-розшукового підрозділу Держприкордонслужби спільно зі співробітниками СБУ проведено низку обшуків помешкань фігурантів кримінального провадження у Волинській, Хмельницькій, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

Під час обшуків вилучено ряд предметів та документів, зокрема топографічні карти з нанесеними маршрутами, плани-схеми польотів, радіостанції, документація на літак, й інші предмети, що вказують на причетність п’ятьох фігурантів кримінального провадження до вчинення протиправних дій.

Крім того, за силової підтримки спецпідрозділу Держприкордонслужби «Дозор» на закинутій злітно-посадковій смузі поблизу одного з сіл Рівненської області затримано літак «Ан-2», проведено його обшук та вилучено як речовий доказ.

Наразі фігурантам кримінального провадження, один з яких залучався до пілотування «Ан-2», оголошені підозри у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 28, ст. 334 ККУ (порушення правил міжнародних польотів, вчинення злочину у складі організованої злочинної групи). Також слідчим завершено досудове розслідування, складено обвинувальний акт та разом з матеріалами кримінального провадження направлено до Рівненського міського суду.


Теги: гпсу

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0013668537139893 [2] => 0.093262910842896 )