общество

Киевские полицейские выявили "нелегалов-транзитников"

10 августа 2018
16:07
892
Поделиться:

12 граждан Народной республики Бангладеш планировали через Украину попасть в страны Евросоюза

Зараз правоохоронці доставили їх до Державної міграційної служби для прийняття рішення щодо їхнього подальшого перебування в Україні.

Як розповів начальник відділу превенції Шевченківського управління поліції Володимир Катруша, у рамках відпрацювання операції «Мігрант» правоохоронці виявили осіб, які незаконно потрапили в Україну та проживали у хостелах на вулицях Пушкінській та Прорізній:

«У двох хостелах ми виявили дванадцять осіб, усі вони є громадянами Народної Республіки Бангладеш та незаконно перебували на території України. Правоохоронці доставили десять осіб до Державної міграційної служби, двоє неповнолітніх перебувають у центрі соціально-психологічной реабілітації дітей. Встановлено, що спочатку вони потрапили з Бангладешу у Харків, а звідти - у Київ. З України іноземці планували потрапити до країн Шенгенської зони».

Працівники ДМС склали десять протоколів відносно іноземців за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали відносно нелегалів направлені до суду для вирішення статусу іноземців.

Крім того, зараз правоохоронці встановлюють обставини, за яких іноземці перетнули державний кордон України.

Источник: kyiv.npu.gov.ua


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010030269622803 [2] => 0.16174411773682 )