политика

Побратимы рассказали подробности гибели в ООС пропавшего бойца ВСУ (фото)

10 августа 2018
19:02
1332
Поделиться:

Боец 24-отдельной механизированной бригады, с которым была утеряна связь во время выполнения боевого задания 8 августа 2018 года, погиб.

Об этом сообщается на странице 24-й бригады ВСУ в соцсети:

З великим сумом повідомляємо, що боєць Королівської бригади, з яким був втрачений зв'язок під час виконання бойового завдання 8 серпня 2018 року, на превеликий жаль загинув. Тіло нашого героя та побратима потрапило до рук окупантів, які безжалісно та безсоромно використали його для пропагування ідей «руського миру» та війни.

Дмитро Михайлович Український народився та виріс на Донбасі. З початком окупації вирішив добровольцем, зі зброєю в руках, стати на захист своєї Батьківщини.

8 серпня у складі групи виконував розвідувальне завдання в так званій сірій зоні. Будучи командиром групи прикриття,
потрапивши у засідку, прийняв бій. Основна група, отримавши доповідь від Дмитра Українського про засідку, почала відхід, а він разом із побратимом, якому щойно виповнилося лише 19 років, вели бій з переважаючими силами противника. З'ясувавши, що основна група відійшла й отримавши наказ на відхід, залишився посеред ворога й наказав відходити 19-річному розвіднику.

Молодший сержант Дмитро Михайлович Український загинув як герой та справжній боєць. Пам'ять про нього завжди залишиться в серцях його побратимів, які знали його як чесну і порядну людину з високим відчуттям справедливості.

За мужність та героїзм в ході виконання бойового завдання Дмитра Українського представлено до державної нагороди посмертно.


Теги: армия, АТО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010359287261963 [2] => 0.20740699768066 )