спорт

Хмельничанка Марина Бех завоевала серебряную медаль чемпионата Европы по легкой атлетике

12 августа 2018
13:39
598
Поделиться:

Прыгунья в длину покорила отметку 6метров 73сантиметра

У Берліні добігає до завершення чемпіонат Європи з легкої атлетики. Єдиною хмельничанкою на ньому була Марина Бех, яка змагалася в секторі стрибків у довжину. І наша спортсменка змогла не лише показати свій кращий результат у сезоні, а й стати віце-чемпіонкою Європи, повідомляє ye.ua

Ще у першій спробі 23-річна Марина Бех продемонструвала результат 6 метрів та 60 сантиметрів, очоливши турнірну таблицю. «Я розуміла, що на протязі усіх шести спроби ми будемо розстрибуватися, і тому мої 6,60 метри давали дуже малі шанси на успіх, - слова хмельничанки наводить Федерація легкої атлетики України. - Потрібно було налаштовуватися на боротьбу».

Та згодом Марину витиснули з призової трійки. «Був мандраж, не хотілося поступатися, віддавати свою медаль. Я чудово розуміла, що готова на неї, що здатна її завоювати. І тому збиралася усіма силами, боролася до останнього і намагалися повернути свої позиції», - говорила після змагань хмельничанка. У п’яті’ спробі Марина з результатом 6,67 метри вийшла на третю позицію. А в заключному шостому стрибку – 6,73 метри, які принесли її першу в кар’єрі срібну нагороду чемпіонату Європи серед дорослих.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011429786682129 [2] => 0.07400107383728 )