Общество

Опрос: 71% украинцев считают, что власть должна завершить войну на Донбассе

21 августа 2018
11:38
1453
Поделиться:

Українців все більше непокоїть збройний конфлікт на Донбасі, йдеться в результатах опитування Міжнародного республіканського інституту США (IRI), проведеного протягом періоду з кінця травня до початку червня. Опитування також виявило, що людей дуже непокоїть дезінформація в традиційних ЗМІ, а також соціальних медіа.

Більше половини респондентів назвало «війну/розширення конфлікту в Україні» найбільшою загрозою для їхнього способу життя та для майбутнього їхніх дітей. Частка людей, які вважають конфлікт одним із трьох найбільш важливих питань, що стоять перед країною, зросла з 41% в березні 2018 року до 53%, йдеться в повідомленні IRI.

Більшість опитаних (71%) переконані, що влада має «покласти край війні на Донбасі».

Опитування також виявило низький рівень розуміння політичних та інших реформ і низький рівень обізнаності в тому, які політики просувають ті чи інші реформаторські ініціативи. Наприклад, 59% повідомили, що вони не достеменно розуміють або взагалі не розуміють реформи охорони здоров'я, яку втілює міністр Уляна Супрун.

«В Україні починається рік виборів, однак громадськість залишається непоінформованою про той прогрес, якого було досягнуто у втіленні політичних та інших реформ», – зазначив директор євразійських програм IRI Стівен Нікс.

По всій Україні респонденти повідомляють про високий рівень дезінформації як в традиційних ЗМІ, так і в соціальних мережах. Більше ніж в інших регіонах, жителі сходу України повідомляють про наявність невірної або викривленої інформації в ЗМІ щоденно або майже щоденно.

До того ж, українці, які вважають, що телевізійні канали подають викривлену інформацію, також переконані, що російські канали найбільш часто вдаються до такого викривлення.

Джерело: Радіо Свобода


Теги: АТО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
19 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00085902214050293 [2] => 1.8206391334534 )