Политика

В Десантно-штурмовых войсках создали новое подразделение - ищут желающих служить

25 августа 2018
15:03
1335
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны:

Для виконання певних завдань, в одній із окремих військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України сформована комендатура десантного забезпечення. До її складу входить відділення десантного забезпечення. Завдання цього колективу полягають в «інфільтрації» передових груп повітряним шляхом в конкретний район місцевості, проведення метеорозвідки, розвідки площадки приземлення, прийому основних сил десанту тощо.

Особовий склад з відповідним спорядженням виконуватиме стрибки з парашутом типу «Крило» зі значних висот, різних метеоумовах, ніч-день, з літаків або вертольотів.

Також на базі даного підрозділу в перспективі буде сформована парашутна команда Десантно-штурмових військ. І ці спортсмени-парашутисти прийматимуть участь у престижних змаганнях, різних заходах, показових виступах тощо.

Крім того, безпосередніми завданнями можуть бути пошуково-рятувальні операції.

Як зазначає заступник командувача Десантно-штурмових військ — начальник повітрянодесантного управління полковник Юрій Галушкін, — підготовка спеціалістів на ці посади буде відбуватися в Україні, за програмою курсу AFF (Accelerated Free Fall), яка була розроблена Кеннетом Колеманом для проведення інтенсивного та індивідуального навчання людей, які хочуть займатися парашутним спортом. Дана програма є найбільш безпечною, і тому широко відома в світі.

Начальником даного відділення призначено досвідченого спортсмена-парашутиста молодшого лейтенанта Андрія Бондарчука. На його рахунку більше тисячі стрибків з парашутом.

— Я добре пам’ятаю свій перший стрибок, тоді мені було лише 16 років. Любов до стрибків з парашутом мені надав мій батько, який свого часу проходив службу в лавах аеромобільної бригади, — розповідає молодший лейтенант Андрій Бондарчук.

— В цивільному житті, парашутний спорт — досить таки дороге задоволення, необхідне спеціальне спорядження, постійні тренування тощо. Ми же запрошуємо до нас людей, які обожнюють парашутний спорт, планують пов’язати своє життя з небом, сміливі та цілеспрямовані люди, — зазначає офіцер.

Підготовку особового складу відділення десантного забезпечення будуть здійснювати найкращі інструктори, відомі не лише в України, а і поза її межами. Також в перспективі навчання за кордом.

Після закінчення навчання Accelerated Free Fall парашутист зможе виконувати повороти в повітрі, передні і задні сальто, демонструвати вміння пересуватися у вільному падінні в потрібному напрямку. Безпосередньо будуть вивчаються заходи безпеки і дії в особливих випадках, вміння орієнтуватися в повітрі поряд з іншими парашутистами, здійснювати приземлення в заданий квадрат з точність до метра.

Для інформації щодо проходження служби в даному підрозділі звертатися за номером 063-746-70-59.

Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
19 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00074291229248047 [2] => 0.072788000106812 )